Masaüstü Kuran Tefsiri Programının 3.4.2 versiyonu hazır.

Anasayfa » Bizden haberler » Masaüstü Kuran Tefsiri Programının 3.4.2 versiyonu hazır.
share on facebook  tweet  share on google  print  

Masaüstü Kuran Tefsiri Programının 3.4.2 versiyonu hazır.

"Bizden haberler" için, toplam 1 sonuç arasından 1 - 1 arası sonuçlar
Masaüstü

Masaüstü Kuran Tefsiri programının yeni sürümü hazırlandı. Yeni sürümde programını internet bağlantısı olmayan ve olmadığı için bilgisayarına yükleyemeyen kardeşlerimizin de talebi göz önüne alınarak program aktivasyon kodu ve internet bağlantısı olmaksızın yüklenebilecek şekilde hazırlanmıştır. Cd veya USB Memory lerinize yükleyerek internet bağlantısı olmayan bilgisayarlara kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet bağlantısı olan kullanıcılar üst metinsel menüde yer alan "Kayıt" menüsü ile kendilerini kayıtlı kullanıcı veritabanımıza ekleyebilir ve programlarımız ve bilgi kaynaklarımıza dair gelişmeleri yakından takip etmeye devam edebilirler.

Neler yeni?

Hızlı güncelle : Ana menüde yer alan "Güncelle" butonu ile ister meal, ister tasavvuf konuları vb. tüm veritabanlarımızı kendi programınızla anında senkronize edebilirsiniz.

Sağ tuş hızlı arama : Farenizle seçtiğiniz Türkçe okunuş veya meal kelimesinin üzerinde sağ tuşa basınız, karşınıza gelen menüden ara opsiyonu ile seçtiğiniz kelimenin yer aldığı tüm meallere hızlıca erişebilirsiniz.

Sağ tuş yazdır : Seçtiğiniz surenin veya ayetin mealininin yer aldığı alanda sağ fare tuşunuza bastığınızda gelen menüden yazdır butonunu seçiniz.

Diğer sağ tuş menüleri : Seçtiğiniz surenin veya ayetin içerisinde yer alan kelimelerin bir yada bir çoğunu seçerek seçili alanın üzerinde farenizin sağ tuşuna basınız ve yeni menüleri deneyiniz.

Nasıl kurulur?

XP Kullanıcıları : XP kullanıcılarının Masaüstü Kuran Tefsiri programını çalıştırabilmeleri için bilgisayarlarında Microsoft .NET Framework 2.0 versiyonu kurulu olmalıdır, eğer kurulu değil ise, önce .NET Framework 2.0 ı ardından Masaüstü Kuran Tefsirini kurunuz.


Vista Kullanıcıları : Vista kullanıcılarının ek ayar yapmalarına gerek yoktur, direkt Masaüstü Kuran Tefsiri dosyasını download ederek bilgisayarlarına yükleyebilirler.

Kuran Tefsiri ve Meali programını download etmek için burayı tıklayınız.


Tür : Gündem Tarih : 6.10.2008
[ Tüm yazılara ulaşmak için burayı tıklayınız. ]